Denné Opletačkové tábory 2017

with Nekomentované

Aj tento rok, už štvrtý krát, organizujeme v Opletačkách rodinný denný detský tábor. Pomôžeme spríjemniť a spestriť leto vašim ratolestiam vo veku cca 10 – 14 rokov (dolná hranica je 8 rokov).

Budeme sa venovať ručným prácam ako je háčkovanie, štrikovanie, šitie, korálkovanie, kuchtenie. Sme pripravené na začiatočníčky aj pokročilejšie deti, ktoré už s ručnými prácami majú svoje skúsenosti. O deti sa budú celý čas starať opletačky Biba a Andrea. V cene je okrem stravy a pitného režimu odborné vedenie, tematické kurzy háčkovania, šitia, fimovania, pletenia, materiál na kurzy. Do denného programu zaradíme aj pobyt v blízkom lese. Veď pracovať sa dá aj na dekách v tieni stromov. Vnútorné priestory Opletačiek môžu byť klimatizované v prípade veľkých horúčav.

Strava a pitný režim sú zabezpečené 3x denne. Obedy nám pripravia v reštaurácii Belavijo a desiatu a olovrant si budeme pripravovať spoločne s deťmi.

Program tábora:

Pondelok – Deň s ihlou – Z plste si ušijeme peňaženku a brošňu, použijeme stuhy, krajky, gombíky, zipsy

Utorok –     Deň s háčikom – Základy háčkovania alebo náročnejšie projekty pre pokročilejšie dietky

Streda –     Deň s korálkami (FIMO, BIŽU) – Ozdobíme sa korálkami, vytvoríme si náramok, prívesok

Štvrtok –     Voľná téma na výber – Naučíme sa hľadať projekty na internete a tvoriť samostatne

Piatok –      Fotíme si svoju tvorbu – fotenie hotových projektov na sebe alebo figuríne, príprava torty na záver tábora

Cena jedného dňa je 27€.

Ak prihlásite dieťa na celý týždeň, cena klesá na 125€ (25€ na deň). Na jednom turnuse bude maximálne 10 detí, aby sme sa im vedeli venovať. Stretávame sa ráno medzi 8:00 a 9:00 a končíme o 16:00. Deti majú na starosti dve lektorky po celý čas pobytu.

Organizujeme štyri turnusy:

  1. turnus  –  10.7. –  14.7.2017
  2. turnus  –  17.7. – 21.7.2017
  3. turnus  –  21.8. – 25.8.2017
  4. turnus  –  28.8. – 31.8.2017 (len tri dni – pondelok, streda, štvrtok)

Svoje ratolesti môžete prihlasovať telefonicky 0911 980 691 alebo mailom opletacky(zavinac)opletacky.sk

Tešíme sa na šikové detičky.